Jakich mieszkań szukają dziś najemcy i czego oczekują od inwestorów? Tego wszystkiego dowiecie się podczas bezpłatnego webinaru OKK! Design. Już 14 grudnia 2020 o godzinie 12.00 eksperci warszawskiej Pracowni Architektury Wnętrz Decoroom opowiedzą o perspektywach rozwoju rynku najmu w Polsce oraz o tym, jak wykańczane są mieszkania pod wynajem

Podczas webinaru pracownię Decoroom reprezentować będą Jakub Bartos (Dyrektor Zarządzający Decoroom) oraz Magdalena Tarnowska (Dyrektor Działu Inwestycji Decoroom). Jakub Bartos posiada 13-letnie doświadczenie w obszarze rynku nieruchomości. Z Decoroom związany jest od początku istnienia spółki jako Współwłaściciel i Dyrektor Zarządzający. Odpowiada za rozwój firmy oraz ścisłą współpracę z deweloperami w przygotowywaniu oferty wykończenia mieszkań pod klucz. W chwili obecnej jego działania skupiają się na wykończeniach pod klucz inwestycji na wynajem (sektor PRS). W latach 2017-2020 pełnił rolę Dyrektora Segmentu Mieszkaniowego w firmie Golub GetHouse. Magdalena Tarnowska to architektka wnętrz, od 14 lat związana z branżą, a od 3 lat z pracownią Decoroom. Obecnie jako Dyrektor Działu Inwestycji odpowiada m.in. za współpracę z inwestorami oraz konsultowanie projektów wnętrz nieruchomości oferujących mieszkania na wynajem. Prelegenci Decoroom w trakcie spotkania opowiedzą m.in. o tym, jak obecnie wygląda rynek mieszkań na wynajem, jak pandemia wpłynęła na ten sektor, a także jakich lokali szukają dziś najemcy i na co warto zwrócić uwagę projektując i wykańczając mieszkania pod wynajem.

Webinar rozpocznie część warsztatowa z udziałem przedstawicieli firm Samsung i Barlinek. Magdalena Weber i Paweł Brzezicki opowiedzą o najnowszych technologiach, funkcjach i wzornictwie chłodziarek Samsung. Następnie Jacek Kula przedstawi ofertę i możliwości produktów marki Barlinek. W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli na bieżąco zadawać pytania prelegentom.
Udział w webinarze jest bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować.