Nawet jeśli obejrzałaś setki katalogów, Twoje tablice inspiracji na Pinterest pękają w szwach, a zasada „trójkąta roboczego” śni Ci się po nocach, niedociągnięcia w kuchni mogą pojawić się także w Twoim domu. I nie mamy na myśli niedopieczonych batatów czy twardego biszkoptu. Zdarza się, że układ szafek i sprzętu AGD, który wyglądał perfekcyjnie na planach, nie sprawdza się w rzeczywistości. A bardziej ergonomiczne wnętrze oznacza większą przyjemność z przygotowywania posiłków.

Dzięki tej bezpłatnej usłudze zaprojektujesz kuchnię skrojoną pod Twoje potrzeby

Kuchnie bywają różne – na planie litery L, jednorzędowe lub otwarte na salon. Tak samo różnią się od siebie przyzwyczajenia i potrzeby domowników. Dlatego firma Blum wierzy, że najlepiej rozkład kuchni zaplanują jej użytkownicy. Dzięki bezpłatnej usłudze Jazda Próbna Kuchni będą mieli okazję przetestować swoje pomysły na żywo w skali 1:1!

Sprawdź, przetestuj, pozmieniaj, porozmawiaj z doradcą. To nic nie kosztuje, a zaoszczędzisz sporo czasu i unikniesz częstych błędów. Umów bezpłatne spotkanie z doradcą na www.jazdaprobnakuchni.pl

 

Więcej niż projekt 3D i sklepowa ekspozycja

Co czeka na Ciebie w przestrzeni Jazdy Próbnej Kuchni? Wnętrze dopasowane wielkością do Twojej rzeczywistej kuchni oraz ponad 25 modeli mebli o różnych wymiarach i wyposażeniu. Każdy element kuchni posiada zamontowane kółka, aby z łatwością móc go przestawiać, zamieniać kolejność i testować kolejne ustawienia.

Doradcy, którzy na co dzień zajmują się sztuką projektowania funkcjonalnych kuchni, pomogą uniknąć najpowszechniejszych pomyłek i niedopatrzeń. Zdarzyło Ci się narzekać na niewystarczającą przestrzeń roboczą na blatach, brak miejsca do przechowywania patelni czy zmywarkę zamontowaną zbyt daleko od zlewu? Dzięki Jeździe Próbnej Kuchni zauważysz uciążliwość wybranych rozwiązań już na etapie planowania, a nie po zakończonym remoncie.

Salony Jazdy Kuchni Próbnej czekają na Ciebie w 11 miastach w całej Polsce. Dogodny termin spotkania zarezerwujesz na stronie www.jazdaprobnakuchni.pl. Możesz pojawić się na nim z gotowym projektem od architekta, zarysem własnego pomysłu lub jedynie wymiarami pomieszczenia. Niezależnie od etapu planowania, na jakim się znajdujesz, możesz liczyć na fachową pomoc i moc inspiracji. Jeśli proponowane ustawienie nie przypadnie Ci do gustu, zmienisz je, przesuwając poszczególne moduły. Aż do uzyskania wymarzonego efektu!