Epidemia koronawirusa to dla służby zdrowia czas wyjątkowo trudny. Wyrazy wsparcia i podziękowania dla medyków płyną z różnych stron i na przeróżne sposoby. Artyści z Good Looking Studio wymalowali właśnie ciekawe murale w w szpitalu MSWiA przy ulicy Wołoskiej 137 w Warszawie. Szpital w połowie marca przekształcono w jednoimienny, czyli zajmujący się wyłącznie leczeniem pacjentów z COVID-19. W województwie mazowieckim jest obecnie najwięcej potwierdzonych przypadków tej choroby. 

Na Wołoskiej trwają teraz drobne remonty, mające na celu dostosowanie obiektu do nowej funkcji. przyjęcia większej ilości chorych. „Trzeba stworzyć infrastrukturę, której dotąd nie posiadaliśmy, między innymi śluzy, czyli specjalne przejścia, odgradzające zakażonych pacjentów od strefy wolnej od wirusa ” mówi kierownik działu obsługi pacjenta, Iwona Sołtys. To właśnie na jednej z takich śluz powstały nowe murale. 

Po stronie przeznaczonej dla personelu medycznego powstała ilustracja autorstwa Katarzyny "Nioski" Boguckiej, przedstawiająca tłum wdzięcznych ludzi w różnym wieku i proste, ale bardzo ważne hasło : Dziękujemy!”. Po stronie dla zakażonych mamy projekt autorstwa Beaty Barrakuz Śliwińskiej. Wprost nawiązuje on do słynnego fresku Michała Anioła z Kaplicy Sykstyńskiej - „Stworzenia Adama”. Na muralu widzimy dłoń w rękawiczce chirurgicznej podającą kwiat piwonii. Całości towarzyszy optymistyczne hasło: „Wiosna będzie jutro".

Nad muralami pracowało czterech artystów dwie malarki i dwóch malarzy (stosując środki ochrony).