W naszej rzeczywistości za oknem nieśmiało zaczyna się wiosna za to w H&M HOME lato już na całego. Nadeszło wraz z pojawieniem się najnowszej kolekcji na ciepłe miesiące. Inspiracje? Ocean, tropikalne wyspy i natura.

Egzotycznego ducha czuć przede wszystkim w printach. Mamy tu bowiem bananowce, palmy, rajskie kwiaty i monstery. Kolorystyka jest również typowo letnia: błękity, turkusy, odrobina różu i żółtego. Co podoba się nam najbardziej? Zielona ceramika: filiżanki i miseczki oraz kolorowe, grube szkło.

W kolekcji H&M HOME na lato 2017 znajdziemy także pledy, poszewki na poduszki, kosze z trawy morskiej. W oko wpadają także kamionkowe wazony i gliniane osłonki na doniczki. Dla wielbicieli złota jest tu zestaw: dzbanek ze szklankami w palmowe gałązki. Przy wieczornych kolacjach na świeżym powietrzu przydadzą się z pewnością świeczniki, lampiony i latarenki a także piękne, drewniane tace. Dobra wiadomość: powrócił zeszłoroczny hit - okrągły ręcznik plażowy z frędzlami. O podobnych ręcznikach pisaliśmy już kiedyś TUTAJ.

Kolekcja sukcesywnie pojawia się już w sklepach stacjonarnych i online.