Kolekcja DUKA, dotychczas bazująca na stonowanej kolorystyce czerni, bieli i szarości,  na nadchodzący sezon przybiera wszystkie odcienie jesiennej natury. Motywy florystyczne, kratki oraz te, nawiązujące do skandynawskiego folkloru przewijają się zarówno w tekstyliach, jak i w zastawach stołowych. Drewniane akcesoria stanowią doskonałe uzupełnienie kolekcji. DUKA wprowadza też tej jesieni długo wyczekiwaną kolekcję małych mebli.

Nowe produkty można podzielić według czterech kategorii i stylów.

Pierwszy - Scandinavian Folk - to kolekcja zastawy stołowej w stradycyjnym stylu, doskonale komponująca się z jednobarwnymi obrusami oraz sztućcami. W jej skład wchodzą ceramika oraz szkło w bazowych i sezonowych wersjach kolorystycznych, a najlepsze uzupełnienie stanowią kraciaste tekstylia retro. 

Kolejna, Kitchen Spicy, zaprojektowana z myślą o miłośnikach pieczenia i przygotowywania przetworów, jest inspirowana kolorami pikantnych przypraw: czerwonym chili, pomarańczowym szafranem, żółtą kurkumą, rdzawym cynamonem oraz kardamonem. W jej skład wchodzą: formy do zapiekania i serwowania, słoiki, skrzynki, garnki oraz tace.

Kitchen Classic to linie tekstyliów składających się z praktycznych rękawic kuchennych pokrytych bezbarwną silikonową warstwą, ściereczek kuchennych, fartuchów i podkładek oraz form do pieczenia i naczyń żeliwnych.

Długo oczekiwana kolekcja małych mebli oraz akcesoria domowe to linia Fresh and Simple, w której znajdziemy lampy, stoliki, stołki, akcesoria oraz szkło.

Kolekcja DUKA na jesień 2015 - galeria>>