Jasna, energetyczna zieleń to kolor roku 2017 wybrany przez Instytut Pantone. Macie ochotę na wnętrze całe w kolorze 15-0343 Greenery? Zobaczcie dom "Outside in", który już dzisiaj można wynająć przez znaną sieć Airbnb. W środku oczywiście pełno soczystej zieleni i prawdziwie leśna atmosfera.
Kuchnia skąpana jest w ziołach i roślinach doniczkowych (marzymy o takich kaktusach). Na półkach spiżarni oczywiście sałata, kalafior romanesco, zielona herbata, limonkowe szklaneczki i słynne kubeczki Pantone'a, ale wierzymy, że można tu zjeść także coś w innym kolorze. Zachwyca sypialnia na dywanie z trawy i w otoczeniu roślin. Dla dzieci przewidziano nocleg w tipi. Rzeczywiście można sie poczuć jak na biwaku na łonie natury, tym bardziej, że w tym domu co jakiś czas słychać śpiew ptaków i brzęczenie owadów. Dodatkową atrakcją jest możliwość założenia swojego roślinnego terarium. Kawałek lasu zamknięty w słoiku? To ostatnio bardzo modne. Można też wyrać liście i stworzyć z nich swój autorski print. Zastanawiamy się nad zapachem w tym wnętrzu. Stawiamy na woń ziół wymieszaną z aromatem świeżo heblowanego drewa.
Oczywiście w domu "Outside in" zastosowano szereg ekologicznych rozwiązań. Meble wykonano z materiałów przyjaznych środowisku. Recykling jest w tym wnętrzu priorytetem. Oczywiście goście maja dostęp do bezprzewodowego internetu, a wnętrze jest klimatyzowane.
Macie w planach podróż do Londynu? Co powiecie na taki nocleg? Dla zainteresowanych podajemy dokładny adres: 4 Dingley Place, Clerkenwell. Rezerwacjie via Airbnb.

A niżej trochę produktów z naszego sklepu w kolorze roku 2017: