VOX to marka, dla której wolność zaczyna się w domu. Dlatego z okazji nadchodzących świąt, przygotowała wiele propozycji na najbliższy czas. W salonach VOX i na vox.pl znajdziemy zarówno inspiracje prezentowe, jak i czarujące dekoracje i artykuły wyposażenia wnętrz: lampy, pledy czy dywany. To one sprawią, że dom stanie się bardziej przytulny i jeszcze bardziej nasz. Bo przecież wszyscy wiemy, że najlepiej czujemy się we wnętrzach, o których wyglądzie sami zadecydowaliśmy. 

Magia detali

Dom to codzienne chwile. Łyk kawy w kuchni, śniadanie przed pracą, wieczorny kieliszek wina, ulubiona zielona herbata. Te momenty można wspaniale celebrować, ubierając je w ulubione przedmioty np. w czarujący dzbanek Tomo, kolorowe miseczki i talerzyki, ozdobne kubeczki czy figlarne filiżanki. Zwróciłyśmy uwagę również na pięknie tkany bieżnik, karafkę na wino, eleganckie kieliszki, pękate szklanki - po prostu urocze, własnoręcznie wyszukane przedmioty dnia codziennego. 

Jeszcze milej, jeszcze cieplej

Lubimy otaczać się przedmiotami, które wpływają na nasze zmysły. Kolory cieszą oczy, kwiaty w wazonie lub świeczki zapachowe roznoszą przyjemny aromat, a miłe w dotyku materiały wprawiają w poczucie przytulności. Dlatego pragniemy, by nasz dom wypełniały elementy, dzięki którym poczujemy się dobrze. 

Zmysł dotyku jest ważny szczególnie w zimnych miesiącach, gdy potrzebujemy ciepła. Dlatego miękki pled może okazać się zarówno trafionym zakupem do naszego domu, jak i świątecznym podarunkiem dla bliskiej osoby. W zimowe wieczory uwielbiamy usiąść z kubkiem gorącej herbaty i zatopić się w wełnianym kocu o grubym splocie, poduszkach czy pledach. Pledy VOX zostały wyprodukowane z naturalnych włókien, które dają uczucie prawdziwego ciepła. Są przyjazne dla skóry i powietrza wokół nas, ponieważ oddychają razem z nami. A co najważniejsze – będą nam towarzyszyć przez długie lata.
 

W świetle raźniej

Nic tak nie cieszy zimą, jak widok światła w oknie naszego domu, gdy wracamy do niego po zmroku. Wtedy już wiemy, że za chwilę zrzucimy z siebie ciężki płaszcz i ogrzejemy dłonie na kubku gorącej herbaty. Światło otula i budzi emocje. To,  które pada z nocnej lampki przy łóżku dziecka, gdy zanurzamy się w bajkowy świat opowieści. To ciepłe z kuchni, gdy siadamy przy stole z najbliższymi. Lampy, świeczki, lampiony, sznury świetlnych kul, migocące lampki w salonie czy na biurku, gdy zasiedzimy się podczas pracy. 

Niech się zazieleni

Rośliny to żywy element każdego domu. Reagują na nas, a my na nie. Tak jak my, potrzebują słońca, wody, pożywienia i własnej przestrzeni. Za naszą opiekę odwdzięczają się czystszym powietrzem i kolorem. Naszą rolą jest dobrać im piękne i odpowiednie naczynie – ich dom. Co powiecie na urokliwe doniczki i osłonki? Ceramiczne, gliniane, metalowe, wiklinowe. Jakie uznacie za godne waszych roślin. Nam szczególnie do gustu przypadły pojemniki z serii Gunnar, które mogą być doskonałą osłoną na donicę lub pełnić funkcję wazonu dla gałązek pachnącej sosny.

Wszystkie te przedmioty pomagają nam smakować życie i celebrować dobre chwile w naszym kochanym domu. Mogą być pięknym prezentem dla bliskiej osoby, ale także dla siebie. Możesz też podarować coś waszemu domowi. Ot tak, by był jeszcze piękniejszy. Wszystkie produkty i najnowszy katalog dekoracji i artykułów wyposażenia wnętrz dostępne są w salonach VOX i na vox.pl