Letnie wyprzedaże właśnie wystartowały. Pisaliśmy Wam już o tym, na co warto polować w H&M HOME. Tym razem zaglądamy do ZARA HOME. Pierwsze obniżki sięgają maksymalnie 40%. Wraz z czasem wyprzedaż będzie się pogłębiać. 

Co warto kupić na wyprzedaży w ZARA HOME?

Tym razem zwróciliśmy uwagę na ich ofertę niewielkich mebli: stolików, ławek, stołeczków. Spodobały się nam szczególnie złoty wieszak/drabina z lustrem (przeceniony z 499 zł na 299 zł) i rattanowa ławka za 299 zamiast 399 zł. Jeśli szukacie stolików z marmurowym blatem to ZARA HOME będzie dobrym adresem, szczególnie podczas wyprzedaży. Wybór jest naprawdę duży, a ceny zaczynają się już od 199 zł. 

Jak zwykle warto sprawdzić pościel i ozdobne poszewki na poduszki. Miłośnicy ramek na zdjęcia znajdą wiele modeli w niższych niż zazwyczaj cenach. Jest też sporo pięknych akcesoriów do uprawy i pielęgnacji kwiatów: donice-kwietniki na ozdobnych nóżkach, złota, elegancka konewka (po przecenie za 99,90 zł). Fanom zapachów dla domu dostępnych w ZARA HOME polecamy całą przecenioną linię WHITE JASMINE i PURE GARDENA. Obniżono ceny także na gadżety takie jak kapturek do gaszenia świec, nożyczki do knotów czy specjalne, długie zapałki. 

W naszej galerii wybór wyprzedażowych mebli i dodatków w złocistej palecie barw.