Tym, co niewątpliwie przykuwa wzrok w tym niedużym mieszkaniu jest tapeta z gigantycznymi, bujnymi kwiatami. Wzór został zaprojektowana przez graficzkę z zespołu JT Grupa - pracowni, która jest autorem projektu wnętrz. Tak jak w przypadku wszystkich ich projektów, także i w tym mieszkaniu zachwyca dbałość projektantów o detale przy jednoczesnej spójności całości.

Wspomniany wzór bujnych, przeskalowanych kwiatów efektownie wyłania się z czerni tła tworząc malowniczą kompozycję. Wbrew utartym opiniom o używaniu czerni w niewielkich mieszkaniach, w tym wnętrzu najciemniejsza z barw ubrana w kwiaty wygląda świetnie - elegancko i zarazem romantycznie.  Nieduże mieszkanie spaja konsekwentna paleta barw: w każdym z pomieszczeń znajdziemy róż i biel. W salonie połączonym z kuchnią towarzyszy im czerń oraz odrobina ciemnej zieleni, a w sypialni róż przybiera wiele niebanalnych odcieni i przyjaźni się z szarością i czernią. Bardzo elegancko wyglądają drobne dodatki z mosiądzu. 

Dodamy jeszcze tylko, że to nieduże mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o wynajmie - czyli o nieznanym lokatorze. Podejrzewamy, że na pewno zachwyci wiele przyszłych lokatorek.