Aranżację i wykończenie tego mieszkania zlokalizowanego w warszawskim Wilanowie właściciele (małżeństwo z córeczką) powierzyli studiu projektowania wnętrz Miśkiewicz Design. Na 75 metrach kwadratowych znalazła się strefa dzienna, łazienka, sypialnia rodziców i królestwo dziewczynki. Styl? Spokojna, klasyczna elegancja.

Strefa dzienna

Wnętrze jest jasne i przyjazne. Ciepła dodają zasłony w kolorze kawy z mlekiem i dębowe drewno na podłodze. Część dzienną tworzy salon i otwarta kuchnia. Jasnoszare ściany, białe meble i drewniana podłoga podkreślają spójność wystroju. Jedynie na posadzce w kuchni wzdłuż zabudowy z  eleganckimi frontami położono pas praktycznych szarych płytek. Na granicy obu aneksów stoi stół jadalny. Szara tapicerka krzeseł idealnie wpisuje się w kolorystykę dodatków w salonie. Na ścianach mamy sztukaterię. Ulubione miejsce gospodarzy? Szara sofa modułowa (Rafek Meble) wykonana na zamówienie. Szezlong można odłączyć i używać jak oddzielną pufę. Naprzeciwko zawisła szafka pod tv. 

Strefa prywatna

Jasna zabudowa meblowa w kuchni nawiązuje do mebli w salonie i kuchni. Po obu stronach wygodnego łóżka małżeńskiego znalazło się miejsce na praktyczne szafki i szafeczki nocne. Ścianę nad łóżkiem zdobi nowoczesna grafika i kinkiety ze stylowymi abażurami. Podobną kolorystykę mamy w pokoju dziecka. Od tej biało, szaro-beżowej mieszanki mocno odcina się łazienka z kobaltową ścianą. Nad umywalką zawisło okrągłe lustro – ukłon w stronę modelu wybranego do części dziennej. We wnętrzu zmieściła się zarówno wanna (nad nią zawisło ogromne lustro), jak i kabina prysznicowa.