Wnętrza tego podwarszawskiego domu to dzieło pracowni HOLA Design. Na co dzień królują tu biel, szarości i ciepły kolor dębowego drewna. Teraz, w przedświątecznym okresie rodzinną atmosferę budują bożonarodzeniowe ozdoby: choinka, stroiki i gra światła. 

W salonie nasza uwaga skupia się głównie na eleganckiej, ciemnozielonej sofie z ozdobnymi poduszkami. W oko wpadają również nowoczesny dywan oraz designerskie stoliki kawowe w stylu art deco z pięknymi elementami złota. Klasyczna, nasycona szarość w obudowie kominka pięknie komponuje się z gołębim odcieniem krzeseł Iker Cheri przy stole w jadalni. Świąteczne akcenty? Przede wszystkim choinka (to sztuczne drzewko Snowy Dossy od Miloo Home) z bombkami zaprojektowanymi przez duet Paprocki & Brzozowski. Do tego stroiki i patery z pysznymi ciastami.

W sypialni dominują granaty i błękity. Chociaż centralnym elementem pomieszczenia pozostaje komfortowe łóżko z wezgłowiem to wzrok w pierwszej kolejności przyciąga znajdująca się za nim ściana tapicerowana miękką welurową tkaniną ułożoną w geometryczne wzory. Stąd trafimy do łazienki, gdzie pierwszoplanowym bohaterem pozostaje ściana z nietuzinkowym wzorem w kształcie fal. Na niej umieszczono klasyczne okrągłe lustro w czarnej oprawie, które świetnie prezentuje się w towarzystwie nowoczesnego oświetlenia na długim czarnym kablu.