Design Lab od H&M HOME

Nowość od H&M HOME - Design Lab. To najnowsza kolekcja składająca się z limitowanych i kolekcjonerskich elementów jakości premium. Estetyka Design Lab stoi na przecięciu abstrakcji i rzeczywistości.  Przedmioty z kolekcji zapraszają do zabawy kontrastami wizualnymi oraz sposobem postrzegania samej formy.
- Pomysł na kolekcję Design Lab narodził się podczas eksperymentowania z kształtami i objętościami. Zrealizowaliśmy go jako kolekcję specjalną H&M HOME, która prezentuje pełnię możliwości innowacji, designu i jakości. Z wielką radością udostępniamy tę unikalną kolekcję klientom z całego świata i nie możemy się doczekać jej kontynuacji - mówi Evelina Kravaev-Söderberg, Head of Design and Creative w H&M HOME. 

9 unikalnych przedmiotów

Co składa się na kolekcję Design Lab w H&M HOME? To dziewięć stylowych, starannie zaprojektowanych przedmiotów. Mamy tu wazony z modelowanego szkła (przezroczyste, kobaltowe i czarne), które po odwróceniu mogą posłużyć jako misy. Te elementy występują w różnych wielkościach - można wybrać wazon pasujący nam wielkością lub stworzyć cały zestaw. Przezroczysta jest także lampa podłogowa, która bardziej przypomina nowoczesną rzeźbę świetlną. Jest również fotel wypoczynkowy z miękkim, czarnym siedziskiem osadzonym na stali, do tego czarny pled przypominający trochę pikowaną kołdrę. Kolekcja Design Lab będzie dostępna w wybranych sklepach stacjonarnych i online od 17 października 2022.