Oto najnowsza realizacja pracowni mode:lina™ (zespół w składzie: Paweł Garus, Jerzy Woźniak, Małgorzata Wawrzynek, Kinga Kin, Anna Kazecka-Włodarczyk Natalia Wasicionek) - jednorodzinny dom Slab House pod Poznaniem. 

Architekci nie mieli łatwego zadania. Nowoczesną bryłę budynku musieli wpasować w mocno nachyloną działkę znajdującą się na wzgórzu. Rozwiązaniem okazał się prosty pomysł przypominający zabawę klockami LEGO. 3 poziomy budynku zostały oddzielone od siebie równymi płytami przypominającymi płytki konstrukcyjne popularnych klocków. Na najniższym poziome znalazła się część techniczna budynku wraz z garażem. Poziom ten został przykryty płytą konstrukcyjną, dającą swobodną możliwość w planowanie wyższego piętra. Na pierwszym poziomie mamy garderobę, pokój gościnny, strefę dzienną z kominkiem, cześć techniczną i kuchnię, jadalnię oraz łazienkę. Poziom drugi domu to sypialnie dla domowników oraz łazienki.

Hit? To niewątpliwie odkryty basen w ogrodzie. W Polsce mamy ostatnio coraz cieplejsze miesiące letnie, które zachęcają do kąpieli i relaksu pod gołym niebem. Obok basenu stanęły wygodne leżanki i parasol słoneczny. Z tarasu roztacza się za to imponujący widok na panoramę miasta.