Końcówka sierpnia to tradycyjnie czas, w którym w IKEA pojawiają się świeży katalog i nowości w asortymencie. O tym co dokładnie znajdziecie w katalogu pisaliśmy Wam już TUTAJ. Dzisiaj pokazujemy zupełnie nowe produkty i podajemy ich ceny.

Najwięcej nowinek pojawiło się w dziale z przedmiotami do przechowywania, nowe tekstylia idealne do otulenia się podczas popołudniowego relaksu (na przykład pled JOHANNE za 99,99 zł czy JENNYANN za 129 zł). Pojawiło się także oryginalne oświetlenie: od lamp wiszących po stołowe. Są też także pierwsze w historii głośniki IKEA (seria ENEBY, 299-399 zł). Seria LANDSKRONA zyskała za to oryginalny wygląd dzięki nowym pokryciom (ciemnoszarym, jasnozielonym lub w brązowozłocistej skórze). 

Naszą uwagę zwróciła komoda z drzewa brzozowego ze skórzanymi uchwytami BJÖRKSNÄS (1299 zł), dopasowana do niej rama łóżka (1549 zł) i stolik nocny (299 zł). Spodobał się nam także zestaw śniadaniowy MORGONTE w łagodnych pastelach (29,99 zł) i konewka ze złotą rączką w barwie kości słoniowej (49,99 zł). Hitem cenowym jest czarna, stalowa półka na buty GREJIG za 12,99 zł! Więcej nowości od IKEA znajdziecie w naszej galerii, oczywiście wraz cenami.