Kolekcja wyposażenia wnętrz marki New Look trafi od września do sklepów stacjonarnych, będzie można ją nabyć również poprzez stronę internetową newlook.com.
Wyjątkowe dodatki w prosty i szybki sposób mogą odmienić każde wnętrze i wprowadzić wyjątkowy nastrój. Ramki, tablice, poduszki, świece, a nawet stopery do drzwi w mgnieniu oka zamienią pomieszczenie w przytulny dom.

Kolekcja wyposażenia wnętrz podzielona jest na dwie linie. W pierwszej o nazwie Belle Maison dominują pastele, migoczące światełka, cekiny i fantazyjne dekoracje.

Linia Geometric, bardziej elegancka, opiera się na miedzianej kolorystyce, prostych formach, retro nawiązaniach. Świeczniki o geometrycznych wzorach, poduszki z nadrukiem czy dekoracyjne ramki utrzymane są w stylistyce vintage z nowoczesnym pazurem.

Ponadto marka New Look zadba o nasze samopoczucie podczas pochmurnych, jesiennych dni, w kolekcji znajdziemy bowiem kolorowe kubki idealne na rozgrzewającą herbatę, futrzane poduszki i szeroki wybór świeczek o wyjątkowych zapachach bzu lub prosecco.

New Look startuje z kolekcją wyposażenia wnętrza - galeria>>