Lubimy Natalie Portman za niezapomniane role w Leonie Zawodowcu, Gwiezdnych Wojnach i Czarnym Łabędziu. Chętnie zaglądamy więc do domu, w którym jeszcze niedawno aktorka pomieszkiwała ze swoją rodziną (mężem Benjaminem Millipiedem i dziećmi: Alephem i Amalią). To imponujący dom wybudowany w 2008 roku w Montecito (Kalifornia) na otoczonym zielenią wzgórzu.

Dom Natalie Portman

Parterowy budynek ze szkła, stali i betonu z ogromną, otwartą przestrzenią zainspirowała modernistyczna architektura. Nieruchomość zwrócona jest w stronę ogrodu i Oceanu Spokojnego. Hit? Ogromna strefa dzienna, z salonem, kuchnią, jadalnią bez jednej ze ścian i bez okien czyli praktycznie na świeżym powietrzu. Słoneczna i przyjazna pogoda pozwala na takie rozwiązanie. Oczywiście są tu także tradycyjne sypialnie i łazienki, jest też salonik z biblioteczką i kominkiem. Wszystko w przyjemnym, klasycznym stylu zabarwionym wakacyjną, niezobowiązującą nutą (dużo drewna, skórzane fotele. orientalne dywany, lampy kule).

Sąsiedztwo i nowy właściciel

Dodatkowa zaleta? Dom znajduje się w spokojnym, cichym i dość niedostępnym otoczeniu. Nie dotrą tu nieproszeni goście. Na końcu zamkniętego podjazdu znajdują się tylko trzy posiadłości (wśród nich ten dom Ellen DeGeneres, o którym pisaliśmy Wam niedawno). Nieruchomość Natalie Portman ma już podobno nowego właściciela od całkiem niedawna. Nabywca zapłacił za całość 8 milionów dolarów.