Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa tegoroczna premiera najnowszych kolekcji kuchennych marki Halupczok - kuchni Madera i Ariana, odbyła się równocześnie w dwóch salonach firmowych marki w Krakowie i podwarszawskich Jankach oraz w internecie. 

Nieregularnie pofalowany front meblowy, którego wyjątkowość bazuje na bogactwie możliwości materiałowych i wykończeniowych- od naturalnych surowców pokrytych eko-olejami, po materiały z recyklingu, stał się punktem wyjścia do stworzenia projektowych koncepcji obu kolekcji - w jasnej i ciemnej tonacji.

Kolekcja kuchenna MADERA

Dębowy, nieregularnie pofalowany front meblowy w indywidualnie skomponowanym odcieniu oleju oraz urokliwy spiek kwarcowy o jasnej barwie z miedzianymi smugami budują harmonijną kompozycję kuchni MADERA. Stonowane, ciepłe odcienie naturalnego drewna i kojącej, połyskującej miedzi przenoszą w malowniczą egzotyczną scenerię, której piękno podkreślają biżuteryjne wykończenia. Podświetlony blat stołu, fantazyjnie wkomponowany w wyspę kuchenną, łączy praktyczność z estetyką. Funkcjonalne walory kolekcji akcentują także ukryte w zabudowie systemy przechowywania, podświetlona szklana witryna oraz wiszące nad blatem mobilne półeczki na akcesoria kuchenne.

Kolekcja kuchenna ARIANA

Zestawienie materiałów o zaskakujących wzorach, wyszukana forma i kreatywność tworzą w kolekcji ARIANA uzależniające trio. Czarne, pofalowane nieregularnie fronty, zaskakują grą światła i cienia. Zachwycający rysunek spieku kwarcowego przywodzi na myśl piaski pustyni, harmonijnie korespondując z ciepłym odcieniem naturalnego dębu. Za loftową estetyką kryją się unikalne i funkcjonalne rozwiązania- wygodny stół zintegrowany z wyspą kuchenną, podświetlane szuflady i witryny oraz kunsztowne, drewniane uchwyty na kieliszki i półki na wino umiejscowione w przeszklonych wiszących szafkach.