Marcina Tyszkę kojarzymy głównie ze światem mody i sesji zdjęciowych. Wiemy jednak, że fotograf ma jeszcze jedną pasję - wnętrza (ze szczególnym uwzględnieniem w nich kwiatów). Mieszkanie Marcina Tyszki na warszawskim Żoliborzu przywodzi na myśl wspomnienia o egzotycznych wakacjach i złotej erze Hollywood. W dodatku Marcin zaprojektował większość rzeczy sam. Tym bardziej nie dziwi więc fakt, że fotograf został niedawno ambasadorem salonów z wyposażeniem wnętrz MAXFLIZ. 

- To bardzo ciekawa współpraca. MAXFLIZ zaprosił mnie bowiem nie do tego, żebym był ambasadorem marki, który jedynie da swoją twarz, nazwisko i zrobi sobie zdjęcie na kanapie. Zaprosił mnie do wspaniałych, kreatywnych działań - podkreśla Tyszka i zaraz dodaje - Wielki showroom MAXFLIZ. Wszystko tu jest piękne, eleganckie, tylko takie bardzo, bardzo klasyczne. Dostałem propozycję, żeby coś zmienić, namieszać i zepsuć - uśmiecha się artysta.

Rzeczywiście fotograf w warszawskim salonie marki (ulica Puławska 452) wykreował zupełnie nową przestrzeń. W ten właśnie sposób powstała stumetrowa...„kawalerka do przyjemności" z wyjątkową łazienką na tarasie (są ukochane palmy i bananowce w ceramicznych donicach, jest wolnostojąca wanna i podwójny prysznic). Nam w oko wpadła błękitna sypialnia (motyw ceramiki z Delft!) i kącik do wypoczynku w salonie (ścianki Volaka, geometryczna sofa i lampy).  Wszystko to w miękkich pastelach, stylu przywodzącym na myśl wakacje w Miami albo paczkę pudrowych cukierków w owocowych smakach.

Ale salony  MAXFLIZ to nie tylko egzotyka i pastele. Na ogromnej (aż 12 tysięcy metrów kwadratowych!) powierzchni salonów mieszczących się w dużych, polskich miastach (Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa) znaleźć można kompleksowe wyposażenie do całego domu (salonu, sypialni, kuchni, łazienki) w stylu klasycznym jak i  wpisującym się w najmodniejsze wnętrzarskie trendy. Eksperci MAXFLIZ wiedzą, jak zamienić przeciętne mieszkanie w przestrzeń, która będzie idealnie dopasowana do potrzeb użytkownika. Ponadto podpowiedzą dobre rozwiązania, pokażą inspirujące aranżacje, czy też stworzą odpowiednią wizualizację.