Najnowszy numer ELLE Decoration z piękną, szaro-różową okładką jest już w kioskach. Razem z tym numerem dostajecie od nas solidną dawkę lektury - aż 260 stron! Jest co czytać i oglądać.

A w środku między innymi: nowości, inspiracje, ciekawe pomysły oraz nietuzinkowe rozwiązania dekoratorskie i architektoniczne. W ramach naszego cyklu poświęconego designowi z różnych regionów świata prezentujemy nieco mniej znany w naszym kraju, ale tym bardziej wart poznania DESIGN BRYTYJSKI

W dossier pokazujemy niebanalnie zaprojektowane i przemyślane stylistycznie jadalnie solistki i jadalnie w duecie z salonem albo kuchnią. Relacja z paryskich targów Maison & Objet pozwoli poznać nowe trendy wnętrzarskie. Natchnieniem do urządzania własnego wnętrza mogą stać się także sesje mieszkaniowe, prezentujące domy i mieszkania od Mediolanu i Amsterdamu, przez Warszawę, Gdańsk i Sopot, po Tajpej. W numerze przygotowaliśmy również PRZEWODNIK po Wrocławiu, mieście otwartym na ludzi, design i świat, a ponadto zagłębiliśmy się w historię skomplikowanej relacji najsłynniejszej pary fińskiego designu, Alvara i Aino Aalto.

Daj się ponieść wyobraźni i szukaj inspiracji w najnowszym numerze ELLE Decoration!

                
 

Oferta prenumeraty: