PBteen to amerykańska marka specjalizująca się w produkcji mebli i dodatków do wnętrz dla nastolatków. Ich najnowsza kolekcja zainspirowana cyklem o Harrym Potterze ma szansę stać się prawdziwym hitem. Wpada bowiem w oko i cieszy młodszych i starszych fanów słynnego czarodzieja. 

W kolekcji znajdziemy akcesoria, które pozwolą przemienić zwykły pokój w sypialnię jak z dormitorium Gryffindor. Mamy więc do wyboru zestawy pościeli (w emblematy rodem z Hogwartu, złote gwiazdy i sowy, akcesoria do gry w Quidditch), poduszki i plecaki. Są też piórniki i kubki, zasłony, dywaniki, pledy, lampy, świece. proporczyki oraz makatki na ścianę. Największe hity? Magiczny baldachim nad łóżko, stojak na biżuterię w kształcie klatki z sową Hedwigą, wieszaki w kształcie latających kluczy i Zwierciadło Ain Eingarp. 

Jeśli należycie do miłośników twórczości J.K. Rowling, albo macie w domu pociechy, dla których Harry, Hermiona i Ron to absolutnie ulubieni bohaterowie literaccy i filmowi to koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii. PBteen wysyła swoje produkty także do Europy. Ceny? Dość wysokie. Plecak do wydatek 80 USD, za koc trzeba zapłacić 69 USD.