Camila Cabello sprzedała swój dom

Spore zmiany u Camili Cabello. Wokalistka rozstała się niedawno ze swoim partnerem Shawnem Mendesem. Para wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała o zakończeniu 2-letniego związku. Camila sprzedała też dom w Hollywood Hills. Tę rezydencję gwiazda dzieliła wcześniej ze swoim chłopakiem. Najwyraźniej potrzebuje teraz innego lokum.

Dom Camili Cabello w Hollywood Hills

Dom sprzedano za kwotę 4 milionów dolarów. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni prawie 2 tysięcy metrów kwadratowych. Zbudowany w latach 70. ubiegłego stulecia budynek stylem przypomina hiszpańskie rezydencje. Łuki, wielopoziomowy taras, patio, niewielkie balkony, kute drzwi i balustrady - takie detale architektoniczne tu znajdziemy. Na głównym poziomie w domu Camili Cabello mamy salon i kuchnię ze sprzętem ze stali nierdzewnej i kamiennymi blatami, salę śniadaniową i oddzielną jadalnię z widokiem na ogród. Jest pokój, który wokalistka zmieniła w studio nagrań. 

Piętro to już sypialnie (wśród nich reprezentacyjna king bedroom z kominkiem, częścią wypoczynkową, garderobą i łazienką). Atutem nieruchomości jest niewątpliwe ogród z dobrze utrzymaną zielenią. Do tego specjalne miejsce na grilla na świeżym powietrzu i basen z wodą morską.  

Jeśli interesują Was inne rezydencje gwiazd koniecznie zobaczcie jak mieszka Rami Malek, albo dom Margot Robbie.