Amerykanie słyną z zamiłowania do bogatego dekorowania swoich domów na święta. Uroczysty wystrój pojawił się właśnie także w Białym Domu. Wyboru gustownych ozdób dokonała sama Melania Trump. Część z nich (niektóre stroiki i wieńce) przygotowała wraz z dziećmi z bazy Andrews. Hasło przewodnie tegorocznej dekoracji brzmi "Time-Honored Traditions" ("Tradycje uświęcone czasem") i oddaje hołd 200 letniemu zwyczajowi świętowania Bożego Narodzenia w oficjalnej rezydencji prezydentów USA w Waszyngtonie.

Melania Trump ma swój pomnik. To prowokacja czy sztuka? Internauci śmieją się z tego dzieła >>

Tegoroczne dekoracje to między innymi choinka Gold Star dedykowana armii. Wokół niej znajdują się tablety, dzięki którym odwiedzający Biały Dom mogą wysłać świąteczne życzenia żołnierzom znajdującym się na misjach. W Niebieskim Pokoju znajduje się natomiast ogromna choinka z ozdobami symbolizującymi każdy ze stanów Ameryki Północnej. W całym budynku jest jeszcze ponad 50 udekorowanych drzewek! Wyglądają naprawdę zjawiskowo. Ponadto warto zwrócić uwagę na piernikowy Biały Dom (biała warstwa to zasługa lukru), 18 tysięcy lampek i piękne bombki. Jest też imponująca szopka z porcelanowymi figurami Świętej Rodziny (zobaczycie ją na filmiku).

Jak się Wam podobają te tradycyjne, bożonarodzeniowe ozdoby wybrane przez Melanię Trump? Czy Wasze domy też pomału nabierają świątecznego charakteru?