Plażowanie pod błękitnym niebem. Czysty relaks. Wysokiej klasy wykwintna kuchnia i dużo słońca. Tak może wyglądać urlop. Luksusowo umeblowane pokoje, ekskluzywne spa i kulinarne przysmaki to idealny dodatek do romantycznego wypoczynku w przytulnym towarzystwie. Spragnieni ruchu goście mogą skorzystać również z różnych basenów, brodzików i sal fitness w resorcie.

Otocz się świeżością – słona woda morska czy ekskluzywny basenowy styl?


W Radisson Blu Resort & Spa***** decyzja jest trudna. W końcu na gości czekają niesamowity basen kryty 8×20 m, dwa baseny zewnętrzne, dwa brodziki i dwa jacuzzi. Zapewniony jest więc więcej niż wystarczający wybór. A do tego wszystkiego bezpośrednio sąsiadujące, piękne Morze Śródziemne. Piękna żwirowa plaża, słone morskie powietrze, jedność się z naturą. Taka opcja również jest dostępna, w dodatku w odległości zaledwie kilku metrów od stołu śniadaniowego. Podczas gdy łagodne fale toczą się po plaży, można spoglądać na pozornie nieskończoną przestrzeń morza i na chwilę zapomnieć o otaczającym świecie.
Morze przed oczami, komfort za plecami. Wystarczy się odwrócić, by zostać powitanym z otwartymi ramionami w Radisson Blu Resort & Spa*****. Luksusowy komfort, wyborne smakołyki, sympatyczni gospodarze  - co za połączenie!

Odkrywcza podróż w wyjątkowym stylu


W ciągu zaledwie kilku minut połączenie autentycznej natury bezpośrednio na plaży i ekskluzywnego poczucia luksusu w różnych barach i restauracjach kurortu można rozszerzyć o wizytę na starym mieście. Zabytkowe centrum Splitu, z niezliczonymi sklepami i kawiarniami, zaledwie kilka minut spacerem od kurortu, zaprasza do odetchnięcia dalmatyńskim podejściem do życia i po prostu wrzucenia na luz. Dokładnie tak, jak powinno być na wakacjach.

Historycznie, niedaleko bram kurortu, intronizowany jest pałac cesarza rzymskiego Dioklecjana. Nie brakuje też kultury podczas samego pobytu w Radisson Blue Resort & Spa*****. Można doświadczyć jej również wewnątrz samego resortu: na przykład odwiedzając restaurację The Carper Grill, w której serwowane są regionalne, dalmatyńskie przysmaki, przygotowywane w międzynarodowym i kreatywnym stylu.

Ciesz się na nowo każdym dniem


Niezależnie od tego, czy są to dwutygodniowe, rodzinne wakacje, czy ekskluzywny, luksusowy weekend w Splicie, w Radisson Blu Resort & Spa***** można doświadczyć tętniącego życiem czasu. Resort, mimo iż chętnie odwiedzany, nigdy nie jest zatłoczony i przepełniony - zapewniają to rozległe tereny kurortu, różnorodne restauracje i bary, a także strefa spa, w której śmiało można by się zgubić.
Urlop w Radisson Blu Resort & Spa***** gwarantuje przyjemność, luksus i niezapomnianą różnorodność. 
Więcej informacji na stronie: *****Radisson Blu Resort & Spa, Split