Wnętrze tego domu w okolicach Kampinoskiego Parku Narodowego powstało specjalnie dla rodziny zmęczonej miejskim zgiełkiem. Wykreowaniem komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni zajęła się pracownia architektury wnętrz FRAMUGA studio.

Parter domu to otwarta przestrzeń. Kuchnia z wyspą łączy się tu płynnie z jadalnią, salonem oraz klatką schodową. Kolory i ich natężenie wydzielają strefy funkcjonalne. Mamy tu zatem musztardowy przedsionek, następnie czarne, matowe meble w kuchni (połączone z drewnem i musztardowymi płytkami nad blatem roboczym) i jaśniejsza strefa salonu z mocniejszym akcentem w postaci karmelowej sofy. Do tego wszechobecny mix nowoczesności z vintage. Klasyki polskiego i duńskiego wzornictwa, przeżywający obecnie swój wielki come back fotel 366 Chierowskiego w oliwkowym welurze, drewniana komoda pod okrągłym lustrem. Całość uzupełnia musztardowa ceramika, kamień, ciemne drewno oraz zieleń. 

W łazience króluje klimat retro (proste, białe kafle, kropla pomarańczowego koloru, szafka pod umywalkę na nóżkach). Sypialnię urządzono zaś w kolorach ziemi. Łóżko ma ascetyczną, czarną, metalową ramę. Obok stanęły nocne stoliki z drewna, na podłodze ustawiono ulubione grafiki i obrazy gospodarzy. Wszędzie pojawia się żywa zieleń (kwiaty doniczkowe i świeże kwiaty i liście w wazonach).