Dzisiaj zabieramy Was w okolice Koszalina. To dwupoziomowe mieszkanie z pięknymi ścianami w kolorze szmaragdu zaprojektowała pracownia Dobry Układ Sandra Białkowska. Klientka chciała by ta przestrzeń przede wszystkim odzwierciedlała jej bliskie więzi z naturą i była przyjaznym miejscem do przebywania dla jej dzieci.

W salonie na tle zielonej ściany stanęła pojemna biała witryna i szara sofa. Wisienką na torcie jest żółty fotel Forli marki Gala Collezione. Poza swoja funkcją wypoczynkową uszak pełni rolę dekoracyjną - ożywia swoim kolorem całe wnętrze. Posiłki można tu zjeść przy okrągłym stole lub przy blacie tuż obok aneksu kuchennego z wyrazistymi kaflami na podłodze. Biała kuchnia z lakierowanymi frezowanymi frontami została wykonana przez stolarza według koncepcji architektki.

W jasnej sypialni króluje klimat boho w połączeniu z botanicznymi motywami. Ciekawostką są tu drewniane,  przesuwane drzwiami w nieco skandynawskim stylu. Przytulne drewno jest także bohaterem jednego z pokoi dziecięcych, w którym pomimo niewielkiego metrażu znalazło się mnóstwo miejsca do przechowywania. Niewielka łazienka cała w ciepłych brązach i beżach mieści wannę i małą umywalkę z szafką. Główne miejsce do przechowywania to zabudowa nad stelażem wc. Lustrzane fronty optycznie powiększają tu przestrzeń.