Świąteczne nowości od IKEA trafiły właśnie do sklepów. Jeśli rozpoczęliście już poszukiwania idealnych dodatków, które pomogą w stworzeniu ciepłego, bożonarodzeniowego klimatu w Waszych domach, warto zerknąć na ofertę sieciówki. Wśród nowości między innymi klimatyczne oświetlenie (w tym papierowe klosze - gwiazdy, na które zawsze czekamy), kubeczki na zimową herbatę w gile i ciekawe wzory papieru do pakowania bożonarodzeniowych prezentów. 

Świąteczne oświetlenie w IKEA

W tegorocznej kolekcji znajdziemy girlandę świetlną STRÅLA złożoną ze śnieżnych gwiazdek i dającą przyjemne światło lampę podłogową KINNAHULT. Do tego łańcuch światełek SNÖYRA - doskonała dekoracja na świątecznym stole i świeczka BEHJÄRTAD w solidnym kamiennym pojemniku o aromacie igliwia i kominkowego drewna.

Zastawa i dekoracje  na Boże Narodzenie

Sporo nowości czeka też w dziale z wyposażeniem kuchennym.  Mamy tu paterę na wypieki ARV BRÖLLOP, miarkę VARDAGEN czy dzbanek ARDAGEN. W kolekcji VINTER 2021 jak zwykle mamy papier do pakowania, sznureczki i wstążeczki. Są też dekoracje -  na przykład stalowa ozdoba w kształcie choinki. Waszą uwagę zwracamy także na mniej świąteczne akcesoria, które doskonale sprawdzą się w roli świątecznego podarku - koszyk (wiklinowy INSVEP), w który można zapakować pyszności albo zestaw lektur na zimę, ewentualnie deskę do krojenia ARTISTISK z litego dębu, która może być podkładką pod sery, orzechy i inne przekąski.