Tematem numeru są łazienki. Dopasowane do naszych potrzeb, rytuałów i zachcianek. Czarne, białe, złote. Bajecznie kolorowe albo kompletnie ascetyczne. Ekstrawaganckie salony łazienkowe lub minimalistyczne kabiny prysznicowe. Do tego butiki, czyli gotowe podpowiedzi od naszej redakcji. 
Dla wielbicieli mody zdradzamy sekrety wielkiego kreatora Giorgio Armaniego. Marka Armani to nie tylko branża odzieżowa! 
W kolejnym wydaniu naszego przewodnika po mapie światowego wzornictwa prezentujemy design znad Sekwany, czyli jak projektują Francuzi. A że bardzo lubimy włoskie wzornictwo, sporo stron poświęciliśmy także Włochom: Dorianie i Massimiliano Fuksasom, projektantom i  wizjonerom; marce Magis, która udowodniła, że plastik może zrewolucjonizować myślenie o designie;  no i wreszcie Carlotcie de Bevilacqua, podziwianej, niezwykle zdolnej kobiecie od lat związanej z marką Artemide, która rzuciła nowe światło na projektowanie. 
Sprawdźcie też, co nominowaliśmy do konkursu, na wynik którego czeka cały świat - EDIDA. ELLE Decoration International Design Awards 2015 to najbardziej prestiżowy konkurs, w którym wszystkie edycje ELLE Decoration z całego świata (a jest nas prawie 30!) oceniają najważniejsze projekty i projektantów z całego świata.  
A na deser – historie rodzinne, czyli jak mieszkają inni: szwajcarska sielanka na farmie pod Zurychem i wysmakowane mieszkanie blogerki kulinarnej Julii Sherman, a z naszego podwórka krakowski minimalizm według metaloplastyczki Joanny Szybist i historia pewnej kamienicy na warszawskiej Ochocie.