Najpiękniejsze i najciekawsze kalendarze na przyszły rok prezentujemy Wam zazwyczaj pod koniec grudnia. Mamy dopiero listopad, ale już teraz robimy wyjątek, bo projekt jest szczególny. To jedenasta edycja kalendarza DŻENTELMENI 2021, który zachwyca nie tylko dobrymi zdjęciami, ale przede wszystkim akcją pomocy potrzebującym. Od 2007 roku do tej pory udało się zebrać 8 milionów złotych dla podopiecznych różnych fundacji i stowarzyszeń. 

  W jedenastej edycji kalendarza DŻENTELMENI wystąpiło aż 16 męskich bohaterów. To popularni faceci z klasą, z których każdy oprócz własnych doświadczeń życiowych i zawodowych dokonań dokłada swoje zaangażowanie w promocję całej akcji. Kto pojawi się na kartach? W tym roku to Cezary Pazura, Przemek Kossakowski, Andrzej Bargiel, Mateusz Gessler, Jan Błachowicz, Maciej Musiałowski, Bartosz Zmarzlik, Piotr Stramowski, Mikołaj Roznerski, Maciej Zakościelny, Maciej Musiał, Paweł Małaszyński, Tomasz Kot, Sebastian Karpiel Bułecka, Jankes i Marcin Prokop. 

Panowie stanęli przed obiektywem fotografki Marty Wojtal. Pod czujnym okiem producenta projektu Oliviera Janiaka zrealizowano setki zdjęć oraz ujęcia do spotów telewizyjnych (w naszej galerii zdjęcia z backstage'u). Ostatecznie 24 fotografie pojawią się w kalendarzu naściennym przygotowanym w formacie 60 na 40 cm. Ideą tegorocznej edycji jest to, by podkreślić wagę istotnych życiowych postaw, często w dzisiejszym świecie zapominanych, zaniedbywanych. Życzliwość, równość, tolerancja, szacunek, spokój, to słowa postawy, które giną w medialnych przekazach i społecznej narracji. Dżentelmeni nie tylko własną życiową postawą dają przykład właściwych zachowań i wartości. Także estetyka projektu, czystość formy, elegancja to wspólny mianownik pomysłu. W tak trudnym czasie, kalendarzowi bohaterowie wesprą Dom Aniołów Stróżów w Katowicach, Fundację Pomóż Im z Białegostoku, Fundację TVN i projekt budowy Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży przy Centrum zdrowia Dziecka. To właśnie na rzecz podopiecznych tych instytucji powędrują środki ze sprzedaży kalendarza

Kupując kalendarz w cenie 59 złotych na  www.lancerto.com w przedsprzedaży do 22 listopada 2020 otrzymacie darmową przesyłkę do paczkomatu InPost.