Realizacja OlArch

Dziś zapraszamy Was na Białołękę. To właśnie tutaj znajduje się mieszkanie, do którego dziś zaglądamy. Młoda inwestorka kupiła tę 65 metrową przestrzeń z myślą o wynajmie. Aranżację powierzyła Aleksandrze Bodaszewskiej - Architekt Wnętrz OlArch. W efekcie powstało mieszkanie, które znalazło pierwszego najemcę na kilka godzin po wstawieniu ogłoszenia do sieci.  

Delikatne kolory w mieszkaniu

Atutem tej przestrzeni jest niewątpliwie delikatna kolorystyka. Klasyczna biel, szarość, beże, ciepły odcień dębowego drewna, zgaszony pomarańcz - oto paleta, która podoba się wielu i jednocześnie sprzyja relaksowi. Delikatne kolory w mieszkaniu są też dobrym tłem dla tych z wynajmujących, którzy chcieliby nadać lokum indywidualnego charakteru. Kilka drobnych zmian w dodatkach, rozłożenie swoich rzeczy i to wnętrze odzwierciedla już charakter mieszkańca.

Klasyczna elegancja

Całe mieszkanie to klasyczny, elegancki styl (sztukaterie, jodełka na podłodze) z nutą nowoczesności. Do wypoczynku w salonie zachęca narożna beżowa kanapa umieszczona tuż obok kącika radiowo-telewizyjnego. Niedaleko stąd do stołu (z możliwością rozkładania), gdzie można komfortowo zjeść posiłek. Stąd dobrze widać aneks kuchenny (białe fronty, drewniany blat, złote uchwyty i dodatki takie jak bateria). Więcej beżu, ale także w połączeniu ze złotem mamy już w sypialni. Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem stanęło tu na tle tapety z roślinnym motywem. Stąd wejdziemy prosto do garderoby. Projektantka zadbała o szafy, szuflady i półki z mnóstwem miejsca na przechowywanie ubrań i innych skarbów. Łazienka to także królestwo bieli, tym razem w towarzystwie marmurowych płytek. Jej ozdobą są duże, okrągłe lustro i złote akcesoria.